Regulamin

Regulamin serwisu LEXAVALA dostępnego pod adresem: www.lexavala.com, dostępnego od 1.04.2021r.

OGÓLNE

Właścicielem i administratorem serwisu internetowego lexavala dostępnego pod adresem URL www.lexavala.com jest Firma o nazwie Lexavala Jakuba Szkaradka, mieści się pod adresem: Czarnieckiego 22 lok. 4, Nowy Sącz, małopolskie. Figurujemy w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem: NIP 7343307345, Numer REGON: 368898639 został nadany firmie przez GUS.

                        ● Adres e-mailowy firmy: office@lexavala.com

DOSTAWA

Czas dostarczenia produktu, jest zależny od rodzaju lampy, w opisie produktu na stronie www.lexavala.com jest wyszczególniony czas dostawy każdej z lamp. Korzystamy z przesyłek firmy DPD.              

REKLAMACJE

 Reklamację należy zgłosić pisemnie lub drogą elektroniczną na podane w niniejszym Regulaminie adresy. Zaleca się, aby w reklamacji zawrzeć m.in. zwięzły opis wady, okoliczności (w tym datę) jej wystąpienia, dane Klienta składającego reklamację, oraz żądanie Klienta w związku z wadą towaru.

Towary odsyłane w ramach procedury reklamacyjnej należy wysyłać na adres podany w regulaminie w informacjach ogólnych.

CENNIK

Ceny podane w Sklepie są podane w polskich złotych i są cenami brutto.

Ceny podane w Sklepie są podane w euro i są cenami brutto

Na końcową (ostateczną) kwotę do zapłaty przez Klienta składa się cena za Produkt oraz koszt dostawy.

(w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe), o której Klient jest informowany na stronach Sklepu w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia woli związania się Umową Sprzedaży.

KTO JEST W POSIADANIU TWOICH DANYCH?

W dane które nam wysyłasz, będą posiadane przez firmę LEXAVALA, która staje sie za nie odpowiedzialna, w świetle praw ochrony danych.

KOMU UDOSTĘPNIAMY TWOJE DANE?

Nigdy nie sprzedajemy, przekazujemy lub wymieniamy Twoich danych w celach marketingowych do osób trzecich.

Dane które są udostępniane osobom trzecim, są niezbędne w celu zapewniania naszych usług.

PRAWO DOSTĘPU DO TWOICH DANYCH

W każdej chwili, masz prawo zażądać informacji o swoich danych Możesz się z nami skontaktować, a przekażemy Ci Twoje dane osobowe za pośrednictwem poczty elektronicznej.

PRAWO DO SPROSTOWANIA

Przysługuje Ci prawo żądania sprostowania Twoich danych osobowych, jeśli są one nieprawidłowe, w tym prawo do uzupełnienia niekompletnych danych osobowych. Jeśli masz konto, możesz edytować prawo do uzupełnienia niekompletnych danych osobowych. Jeśli masz konto, możesz edytować Twoje dane osobowe w ramach konta.

PRAWO DO USUNIĘCIA SWOICH DANYCH OSOBOWYCH

Masz prawo w dowolnym momencie usunąć jakiekolwiek dane osobowe przetwarzane przez LEXAVALE, z wyjątkiem następujących sytuacji:

  • Masz trwającą sprawę z obsługą klienta
  • Masz otwarte zamówienie, które nie zostało jeszcze wysłane lub zostało wysłane częściowo
  • Jeśli dokonałeś jakiegokolwiek zakupu, zachowamy Twoje dane osobowe w związku z Twoim transakcja na zasadach prowadzenia ksiąg rachunkowych.

AKTUALIZACJA INFORMACJI O OCHORNIE PRYWATNOŚCI

Możliwe, że będziemy musieli zaktualizować naszą Politykę prywatności, Jest u nas zawsze dostępna najnowsza wersja Informacji o polityce prywatności dostępna na naszej stronie internetowej. Będziemy informować o wszelkich istotnych zmianach w Polityce prywatności.

Close
Sign in
Close
Cart (0)

No products in the cart. No products in the cart.